Jövőre kapcsolja le a 3G-t a Telekom
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.

Jövőre kapcsolja le a 3G-t a Telekom
A Magyar Telekom tavaly elkezdte előkészíteni a 3G hálózat fokozatos tehermentesítését, amelynek végcélja annak lekapcsolása – olvasható a VG-n. Ezt az egyébként globális trendet azzal indokolta a szolgáltató, hogy a 4G mobilhálózat közel teljes, országos a lefedettsége és világszinten is elismert »»»


Kibertámadás érte az SZFE honlapját is
A külföldi szerverekről induló túlterheléses hackertámadások jó esetben csak az információkat zárják el, de akár életeket is veszélyeztethetnek. Támadás érte a Színház- és Filmművészeti Egyetem (SZFE) honlapja, külső vírustámadás okozhatta a leállást – írta a hvg.hu. Az oldal hétfő este 22 óra után»»»


Ez volt az egyik legnagyobb támadás a magyar bankok ellen
Internetszolgáltatóként a Magyar Telekom is érintett volt a múlt heti támadássorozatban, a bűnözők állítólag újabb akciókkal próbálták zsarolni a pénzügyi intézeteket. A hvg.hu a hétvégén számolt be róla, hogy a Magyar Telekom a múlt héten kivételes léptékű és intenzitású túlterheléses támadássoroz»»»

Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment