tvklan.al
“Vendimi i gjykatës, i padrejtë dhe i montuar”
evropaelire.org
SHBA: Princi saudit miratoi vrasjen e Khashoggit
syri.net
Republikanët mblidhen në Florida për takimin vjetor, ja çfarë i tremb demokratët
newsbomb.al
Djali i Sokol Olldashit flet për zgjedhjet e 25 prillit dhe marrëdhënien me Bashën e Berishën, ja si i komenton veprimet e Hajdarit dhe deklaratën e T
kallxo.com
Shpallen fajtorë 9 të akuzuarit për krim të organizuar e narkotrafik
ata.gov.al
Veliaj: Reforma në Drejtësi e tremb opozitën
Gjiknuri i "përgjigjet" Metës nga Vlora: Një grup anëtarësh të LSI largohen dhe i bashkohen PS, votohemi masivisht më 25 prill
epokaere.com
Kjo është arsyeja që Merkel refuzoi të vaksinohet me vaksinën anti-Covid
oranews.tv
Pas publikimit të përgjimeve të Antimafias për Ndraghetën, Veliaj shantazhon Ora News, kërkon mbylljen e televizionit
ata.gov.al
Një grup anëtarësh të LSI-së i bashkohen PS-së/ Gjiknuri: Rritja e familjes tonë, garanci për ta bërë realitet objektivin tonë për Vlorën
boldnews.al
Ura e ndërtuar dy vjet më parë dhe që u mburr nga Rama, rrezikon të shembet
kohajone.com
Dy koalicionet mbledhin vota dërrmuese kundër Ramës
shqiptarja.com
Koalicionin i PD-së, Murrizi: Firmosën si skutha natën, Ndoka e vonoi firmën për çështje numrash! Kush i garanton se Duka nuk kalon me PS-në pas 25 pr
boldnews.al
Ndryshe nga Rama/ Angela Merkel refuzon të vaksinohet! Ja arsyeja
americaneye.al
20 viktima dhe 916 raste të reja në 24 orë
koha.mk
Vazhdon mbështetja nga Turqia për bujqësinë e vendit
koha.net
Votat e komuniteteve - njëri subjekt goran akuzon tjetrin për shantazh
epokaere.com
Për Qerim Kelmendin
koha.net
11 mijë të vaksinuar kundër koronavirusit në Shqipëri
kohajone.com
Kastriot Islami: Mandati III, mashtrimet e radhës dhe kërkesat tallëse e qesharake
exit.al
Lëvizja VETËVENDOSJE! zyrtarizon kandidaturën e Bojken Abazit për qarkun Tiranë
insajderi.com
A mund të mbijetojë kryeministri i Armenisë nga protestat dhe një përpjekje për ‘grusht shteti’?
kallxo.com
Drejtoresha e Shëndetësisë në Ferizaj, mban dy pozita në kundërshtim me ligjin
kosova.info
Për tekstet fyese mësimore në Maqedoninë e Veriut, fajet janë tonat
tvklan.al
Programi Covax, Manastirliu: Brenda 10 marsit vijnë dozat e para
tetovasot.com
Filipçe: Rritja e rasteve si pasojë e variantit britanik
kallxo.com
Dënohen me gjobë, nëntë të akuzuarit për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm
syri.net
‘Krimea i përket Ukrainës’/ SHBA dhe BE rikonfirmojnë pozicionet
tvklan.al
A mund të merren vesh Kurti e Vuçiçi
portalb.mk
RMV, trafiku ajror me tre herë më pak udhëtarë edhe në janar, rikuperim i lehtë pritet nga prilli (Infografik)
shqiptarja.com
Rruga e shembur në Mirditë vështirëson jetën e banorëve, rrezikojnë të bien në liqen
tvklan.al
Si pritet të jetë fleta e votimit më 25 Prill: Fibra karboni dhe elementë që shikohen me…
indeksonline.net
Shqipëri: 20 të vdekur dhe 916 raste të reja nga COVID 19
gazeta-shqip.com
"UFO në New Mexico", ekuipazhi i një aeroplani shohin objektin e çuditshëm
boldnews.al
Plehrat bëjnë “pis” Lali Erin/ Pas Fushës, edhe Abazi fiton 8 mln USD me skemën e ofertave “0” lekë
shqiptarja.com
Thirrjet e ambasadorëve për kandidatë të pastër, Patozi: Po të fusin si kriter korrupsionin, do të rrëzohej treçereku i listave, disa parti mund të sh
Nimanbegu, hap diskriminues ndaj Komunës së Tuzit
aa.com.tr
Presidenti Erdoğan shpallet "Personaliteti Global Musliman" i vitit 2020
indeksonline.net
Zyrtare: Boiken Abazi kandidat i LVV-së për deputetë në Shqipëri
epokaere.com
Bajrami: Faleminderit Zotit që nuk kam votë në komunat ku jeton komuniteti serb në Republikën e Kosovës!
exit.al
SHBA fillon sulmet ajrore kundër militantëve të mbështetur nga iranianët në Siri
abcnews.al
Pse BE po përballet me kaq shumë vështirësi në fushatën e saj të vaksinimit?
Pritet një vaksinë e katërt në BE! EMA planifikon të miratojë vaksinën e J&J në fillim të Marsit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Zgjedhjet e 25 prillit, një referendum për Reformën në Drejtësi!
shqiptarja.com
Punimet artistike në Vlorë, Axhi Dapaj, mjeshtri që ruan traditën e gdhendjes së drurit
aktuale.mk
Ndërpritet seanca për “Target-Fortesa”, shkon në pauzë për shkak të masave anti-Covid

Maturantët vazhdojnë bojkotin, deri në plotësimin e kërkesë së tyre

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alsat M 25.01. 21:15

Maturantët vazhdojnë bojkotin, deri në plotësimin e kërkesë së tyre

Maturantët vazhdojnë bojkotin e mësimit. Thonë se pavarësisht presioneve të shumta, bojkoti nuk do të ndërpritet. Nga Unioni i Nxënësve të Shkollave të Mesme thanë se mësimin e kanë bojkotuar mbi 75 % e maturantëve. Alsat ka kontaktuar disa nga drejtorët e shkollave të mesme për të kuptuar saktë nu»»»

alsat.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.