boldnews.al
Koronavirusi në Shqipëri, VOA: Situata po përkeqësohet, shifrat kulmuan në 24 orët e fundit
ata.gov.al
BRUKSEL – BE autorizon ndihmën holandeze prej 3,4 miliardë euro për KLM
kallxo.com
Time Kadrijaj: Që nga tubimi i LVV, situata me COVID-19 na rrëshqiti nga duart
Çështja Camaj-Koliqi/ Si po përdoren dokumentet arkivore, dyshimet dhe debate…Flasin Tufa, Shllaku, Ndreca dhe nje pergjigje e Tares.
Visar Zhiti: ÇËSHTJA CAMAJ DHE KOLIQI – NËN VËZHGIM…
kohajone.com
“Kryeministri në ikje dorovit për 1 euro, Bazën Ushtarake Detare të Sarandës”
parlament.al
Nisma e opozitës parlamentare për ndryshime kushtetuese, zhvillohet mbledhja e përbashkët e Këshillit për Legjislacionin dhe Komisionit të Ligjeve
Rama pro listave të hapura/ Opozita e bashkuar del sërish kundër: Akt i paprecedentë, vë në rrezik stabilitetin e vendit
sot.com.al
Kreu i Gjykatës së Posaçme bindi KPK se nuk kishte dijeni për dënimin e kushëririt të parë për trafik droge, ish-kandidat për kryetar bashkie
shqiptarja.com
Shqipëria fiton arbitrazhin për 3 vendburimet e naftës, GBC Oil duhet të paguajë 15 milion USD
top-channel.tv
Në vështirësi për analizën e Covid/ Të afërmit e të sëmurëve kërkojnë që të verifikohen
abcnews.al
6 orë në Gjykatën Speciale, Thaçi zbulon ç’ndodhi në Hagë
tvklan.al
Ndryshimet kushtetuese, opozita: Rama synon të nxisë konflikt politik
abcnews.al
Opozita jashtëparlamentare i drejtohet Metës dhe ndërkombëtarëve: Po rrezikohet stabiliteti
kosova.info
Intervistimi i Thaçit vazhdon edhe të martën
Socialistët duhet të zgjedhin ose monopolin PS-PD, ose reformë elektorale
gazetablic.com
Avdullah Hoti: Kishim vetëm dy mundësi që t’i përgjigjemi COVID-19
rtv21.tv
​Dezinfektohet objekti i Gjykatës Themelore në Gjakovë
koha.net
Dukagjini ‘fundos” Trepçën ’89
kosova.info
Kadrijaj: Situata me pandeminë më e mirë tani se në qeverisjen Kurti
mia.mk
Sekizqok: Midis Turqisë dhe Maqedonisë së Veriut ekzistpn mirëkuptim për përforcim të luftës kundër terrorizmit
ata.gov.al
LONDËR – Tre e katërta e kompanive britanike jo të gatshme për Brexit
gazetamapo.al
Edhe 3 deputetë me koronavirus, ‘politika’ në Kosovë drejt karantinës
indeksonline.net
Haxhi Shala e “prek” Nismën edhe në Skënderaj e Prishtinë, dy aderime të reja në AAK
ata.gov.al
MYNIH – Zelensky fton presidentin Trump në Kiev
ata.gov.al
KINË – Franca kufizon kompanitë kineze me një fluturim në javë
gazetablic.com
Pas Komunës së Gjilanit, edhe Agim Bahtiri del kundër vendimit të Qeverisë për masa shtesë kundër Covid-19
abcnews.al
10 deputetë të prekur me Covid, kërkohet mbajtja e seancave online në Kosovë
telegraf.al
Ish- specialisti i avionëve Mig, Fillota Koruni/ Si replikova me Beqir Ballukun për rregullimin e avionëve Mig-19 PM. Byroja Politike në alarm pë
portalb.mk
Deputeti i LDK-së i infektuar me Covid-19
tetovasot.com
Historiku i zgjedhjeve parlamentare në Republikën e Maqedonisë së Veriut (1990-2020)
telegraf.al
Profili/ Kush është prokurori amerikan që merr sot në pyetje Hashim Thaçin
koha.mk
Lajme shkurt nga futbolli
vizionplus.tv
Italia raporton 13 viktima këtë të hënë, zero të infektuar në 9 rajone
telegrafi.com
Bhtiri kundërshton vendimin e Qeverisë për kufizimi e lëvizjes në Mitrovicë
abcnews.al
Pse PD nuk do të heqë koalicionet? Gjata: Nuk bëhet me arnime kushtetuese, duhet referendum
insajderi.com
Nagavci duke udhëhequr seancën – e quan “kamish” deputetin e PDK-së
Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet
alpenews.al
RËNDËSI KA...FUSHATA! Rastet e COVID-19 rriten, por demokratët vijojnë me mbledhjet e tubimet. Nuk respektohet asnje MASË
indeksonline.net
Hoti raporton për COVID-19: Ka nis procesi për pajisje me 100 mijë teste dhe vaksina për grip sezonal
botasot.info
Milot-Fier projekt abuziv, Spaho: Është autostradë fushore dhe ka dyfishin e kostos së Rrugës së Kombit
shqiptarja.com
Gjyqtarja që i hapi derën e burgut Lul Berishës dhe Viktor Ymerit del para Vetingut, mesazhin që mori nga ish-ambasadori amerikan
gazetablic.com
Lidhja Demokratike kërkon ndryshim të rregullores që seancat e Kuvendit të mbahen në distancë
hashtag.al
Preket nga virusi një tjetër deputet në Kosovë

“Efekti” Isa Mustafa: Nga 4 deputetë të LDK-së që ishin kundër Qeverisë Hoti, kanë mbetur vetëm 2

Gazeta Blic 02.06. 14:38

“Efekti” Isa Mustafa: Nga 4 deputetë të LDK-së që ishin kundër Qeverisë Hoti, kanë mbetur vetëm 2

AAKFatmir RexhepiLDKNisma Edhe pse ishin katër deputetë nga Lidhja Demokratike e Kosovës: Vjosa Osmani, Haxhi Avdyli, Fatmir Rexhepi e Ardian Shala, që votuan kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti, dy prej tyre duket se kanë ndryshuar mendje për koalicionin e ri që ka lidhur partia e tyre me AAK e Nism»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.