shqiptarja.com
ILD godet KÇK në drejtësi, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Markelian Kuqo, liroi nga burgu Gert Gjinararin
lajmi.net
Pretendimet e Haradinajt për postin e presidentit – a ka gjasa që t’ia arrijë qëllimit?
aa.com.tr
SHBA dhe Greqia diskutojnë "nevojën urgjente" për të ulur tensionet në Mesdheun Lindor
cna.al
I madh ishte krimi i Konferencës së Londrës, më 1913…
Ratifikohet marrëveshja ndërkombëtare që i siguron Kosovës 46 milionë euro kredi
shqiptarja.com
Momente shprese në Bejrut, mjeku hero asiston në lindjen e foshnjës pavarësisht plagëve nga shpërthimi
insajderi.com
S’ka kuorum për votimin e Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike
Debat i ashpër në Parlament, lidhur me situatën në Karaçevë
tvklan.al
Negociatat për qeverinë vazhdojnë edhe në fundjavë
telegrafi.com
Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike nuk i merr votat e mjaftueshme në Kuvend
abcnews.al
Italia diskuton mbylljen: Shënohet shifra më e lartë me infektime që nga 24 qershori
portalb.mk
Kostovski: Drejtësinë për falimentimin e “Eurostandard bankës” do ta kërkoj jashtë vendit
top-channel.tv
Qytetet rimarrin emrat e vjetër/ Ura-Vajgurore u bë Dimal, në Sarandë kërkohet emri antik, Onhezim
shqiptarja.com
Kërkohet shpërngulja e eshtrave të Hasan Prishtinës! Përkujtohet 87-vjetori i ndarjes nga jeta i 'Heroit të Popullit'
shqiptarja.com
Turqia kërcënon Greqinë: Nëse ndodh ndonjë 'aksident', atëherë 'Shekulli i Mbrojtjes ka mbaruar'
rtsh.al
Xhaçka mbërrin në Kakavije
aa.com.tr
Presidenti turk dhe ai venezuelian diskutojnë mënyrat për të forcuar lidhjet
kallxo.com
Mustafa: Takimi në Washington lajm i pritur
Në takimin e 2 shtatorit në Washington Haradinaj e këshillon Hotin të ketë qasje serioze
rtv21.tv
Haradinaj i bëri thirrje Hotit të ketë qasje serioze në Washington
periskopi.com
KEDS me punime në rrjet dhe siguri të sistemit, paralajmërohen ndërprerje të rrymës - Periskopi
kallxo.com
KFOR-i dhe Policia e Kosovës kryejnë patrullim të përbashkët në Komunën e Kamenicës
abcnews.al
Mustafa për takimin e 2 shtatorit: Rikonfirmim i angazhimit të SHBA-së për dialogun
boldnews.al
Flamuri shqiptar si leckat e grave para se të shpikej linesi
boldnews.al
Pamjet me dron, ja sa kilometra është rradha në Kakavijë/ VIDEO
tvklan.al
Cakaj telefonon Varvitsiotis, Xhaçka e Çako shkojnë në Kakavijë
Nasim Haradinaj, deputetëve: Nëse nuk e votojnë amandametimin e Gjykatës Speciale të dorëzojnë mandatet e tyreTë ngjashme
kallxo.com
Kuvendi formon grupin hetimor parlamentar për hidrocentrale
ata.gov.al
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 67 raste të reja, 22 të shëruar gjatë 24 orëve të fundit
ata.gov.al
AUSTRI – Pompeo: Braktisja e embargos së armëve iraniane do të ishte çmenduri
tvklan.al
Greqia kërkon ndihmë nga BE dhe SHBA
Formohet Komision Hetimor Parlamentar për Hidrocentralet
abcnews.al
Kuvendi i Kosovës miraton ligjin për Covid-19: Denohet kushdo që shkel masat
kosova.info
Shqiptarët vetëm kur e njohin mirë vetveten dhe të vërtetën, mund të lëvizin përpara
vizionplus.tv
Hajdari: Jam shumë e shqetësuar për shqiptarët në Kakavijë, të dhurohen ujë e ushqime
shqiptarja.com
Radhët në Kakavijë/ Pas apelit të Report Tv, në 3 orë kalojnë 1 mijë qytetarë! Tamponët me kampion! FA u çon ujë dhe ekip mjekësor

Gjermania miraton ligje më të rrepta për kontrollin e armëve

Periskopi 13.12.2019. 18:16

Gjermania miraton ligje më të rrepta për kontrollin e armëve

Bundestagu gjerman është pajtuar për rregulla të reja të kontrollit të armëve, përfshirë masën kontroverse që do të kishte të gjithë ata që zotërojnë një armë zjarri të kontrolluar rregullisht nga agjencia e brendshme e vendit (BfV). Ministri i Brendshëm Horst Seehofer tha se qëllimi i qeverisë ësh»»»

periskopi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining