shqiptarja.com
Shalsi te 'Pa Protokoll': Sot dëgjuam biznesin, do rishikojmë totalisht buxhetin, PD-ja bori pa bukë
shqiptarja.com
Kremtohet e Premtja e Zezë! Besimtarët me 'pikatore' në kisha, mediat përcjellin mesazhin e meshave
hashtag.al
Ish-deputeti i PD-së nxjerr denoncimin: Albpetrol largon nga puna 300 punonjës, manipulon urdhrat për të mbuluar veprimet
gazetamapo.al
Akademikët francezë: Është koha për një kontratë të re sociale dhe fiskale
telegrafi.com
Kurti tha se PDK duhet t’i fitojë zgjedhjet për të bërë propozime, përgjigjet Bedri Hamza
telegrafi.com
Thaçi dënon dëmtimin e varrezave të komunitetit RAE në Rahovec
balkanweb.com
Elvis dhe Fatma Naçi “përveshin” mëngët, shpërndajnë tonelata me ushqime, zbulohet donatori i madh
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Si po e ndihmon opozita forcimin e pushtetit të Edi Ramës!
ekonomiaonline.com
Spahiu: Do të kemi një koalicion LDK-AAK-Nisma me Isa Mustafën kryeministër
tvklan.al
Serbia në kulmin e pandemisë
portalb.mk
Kundërspin: Fitoret zgjedhore të VMRO-DPMNE-së do të ishin të pamundura pa ndihmën e BDI-së
alpenews.al
TJETËR BLLOF I RËNDË/ Si gënjeu Sali Berisha edhe mbi të vdekurit nga Covid-19
gazetamapo.al
Rusia në garën e vaksinës, misteri i qendrës “Vektor” në Siberi
boldnews.al
15 mln euro për “Porto Romanon”/ Malltezi: Si ia dha Alqi Bllako pa garë ortakut italian të Klodian Zotos
cna.al
“Qytetarët duhet të bëjnë sakrifica”/ Malltezi shpjegon vjedhjen e 15 milionë eurove të tjera nga Rama-Zoto
telegraf.al
OBSH: ShBA-ja nuk duhet ta politizojë virusin
sot.com.al
Lufta e Vlorës 1920, nderi dhe shpëtimi i Shqipërisë
telegrafi.com
Berisha: Malisheva nuk iu përgjigj Asociacionit të Komunave të Kosovës për shkak të agjendës së ngjeshur
lajmifundit.al
Prokuroria Speciale e Kosovës ngre aktakuzë ndaj disa ish-ministrave
shqiptarja.com
Kryetari i PD Fier denoncon skandalin në kompaninë Albetrol dhe publikon apelin e punonjësve: Pushohen 300 persona nga puna
portalb.mk
Nesër koncert pa spektatorë në qendër të Shkodrës
koha.net
Kush janë 19 zyrtarët ndaj të cilëve u ngrit aktakuzë për “faljen e hidrocentraleve”
cna.al
“Punëtori i Albpetrolit humb jetën tragjikisht/ Ngjarja mbahet e fshehtë”
klankosova.tv
Nagavci për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga PDK: Po tallen me propozime që janë përqeshje e nevojës së qytetarëve
rtsh.al
VIDEO/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, takon policin hero, që ndoqi dhe neutralizoi vrasësin e dyshuar serial, Orges Bilbili
javanews.al
Koronavirusi “pezulloi” tenderin për aeroportin e Vlorës, Balluku: Do ta hapim brenda vitit -
koha.mk
Në Liban sekuestrohet një sasi rekord hashash
koha.mk
Konfirmohet rasti i parë i një pjesëtari të KFOR-it i infektuar me Kovid-19
gazetamapo.al
Covid-19/ Përse ballkonet na frymëzojnë?
periskopi.com
Mimoza Kusari reagon pasi iu ngrit aktakuza rreth privatizimit të distribucionit të KEK’ut
telegraf.al
Sa na kushton “sekreti” i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore
telegraf.al
Kolonja me 10 mijë banorë të larguar, në ndihmë të të vetmuarve
boldnews.al
Neni 242/2 i Ramës dhe neni 55 komunist, njësoj në dënime dhe qëllim!

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi

24-ore 27.03. 10:32

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi

Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente u bënë në një deklaratë të përbashkët të ambasadorit Richard Grenell i dërguar »»»

24-ore.com
Gazeta Telegraf 27.03. 01:13

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi

Shtetet e Bashkuara theksuan të enjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente u bënë në një deklaratë të përbashkët të ambasadorit Richard Grenell i dërguar »»»

telegraf.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.