shqiptarja.com
30 ditë protesta anti-qeveritare në Bullgari, kërkojnë dorëheqjen e Borissov: E korruptuar!
kallxo.com
Qeveria po dialogon për njohje reciproke, por Agim Veliu i referohet shtetit fqinj me 'Republika e Serbisë'
lajmi.net
Rriten tensionet mes Izraelit dhe Iranit pas sulmeve ajrore në Siri
abcnews.al
LIVE/ Pas Beirutit “plas” edhe në Tel Aviv: Mijëra izraelitë kërkojnë largimin e Netanyahut
abcnews.al
LIVE/ 158 të vdekur nga shpërthimi, protestuesit djegin Ministrinë e Jashtme në Beirut
telegrafi.com
Bajqinovci thotë se banorët e Karaçevës kërkojnë vendosjen e Policisë së Kosovës në këtë zonë
boldnews.al
‘E drejta jonë të eleminojmë grekët’/ Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë, tensionohet situata
abcnews.al
Punonte në ndërtimin e rrugës Gusmar-Kuç, plagoset 32-vjeçari, niset drejt Traumës
“Ja skic-programi socialdemokrat me platformën që armiku Mehmet Shehu do të dobësonte pushtetin popullor” / Zbulohet akt-akuza e Prokurorit Rrapi Mino
shqiptarja.com
Moderatori shqiptar me COVID-19: E fitova betejën, nuk ishte aspak e lehtë
evropaelire.org
Veliu: Me KFOR-in u dakorduam të rifillojmë patrullimet e përbashkëta me Policinë e Kosovës
abcnews.al
A ishte raketë ajo që shpërtheu në Beirut? Videot zbulojnë gjithçka
cna.al
Covid-19 shpërthen në Elbasan, Mirditë e Fier
aktuale.mk
Qeveria e re/ Vazhdon gara e partive në sigurimin e 61 deputetëve
abcnews.al
Shkuan në një varrim, si u infektuan me koronavirus 7 rastet e sotme në Fier
monitor.al
Hendeku në klasat e shkollës
kallxo.com
Hoti me selame për Hazirin e Haradinaj: Nuk ka vend për deklarata pompoze e defilime në vendgjarje pa e njohur ngjarjen
lajmi.net
SHBA dërgon ndihma emergjente në Liban
syri.net
Në një javë ministrja Haradinaj liron dy ish-ushtarë të UÇK-së/ Njëri u ndalua në Tiranë, tjetri në Ankara
Pas Haradinajt edhe nga Lëvizja Vetëvendosje e vizitojnë Karaçevën
vizionplus.tv
“Shpërthimi në Bejrut nga ndonjë raketë ose bombë”
"Monumentet e luftës", Saimir Tahiri ndërmerr nismën e re: Historia duhet kujtuar me gjithë lavdinë e saj, ndryshe është estradë e së shkuarës
koha.net
Krasniqi kthehet te Prishtina
abcnews.al
KFOR reagon pas hyrjes së xhandamërisë serbe në Kosovë
balkanweb.com
Paralajmërimi nga agjencitë e OKB: Libani mund të zhytet në krizë humanitare. Dëmi në port do sjellë rritje të çmimeve, sistemi shëndetësor i dëmtuar
kallxo.com
Skandal - Në sy të Policisë Mozzik promovon albumin e tij në kohë pandemie
abcnews.al
Mes tyre personel mjekësor, ku janë 9 rastet e reja në Mirditë
abcnews.al
Viti i ri shkollor, ministria nuk ka asnjë plan, shkollat private gati të nisin mësimin në 31 gusht
infoglobi.com
KFOR-is për rastin e Karaçevës: Ishim në patrullim të përbashkët e të sinkronizuar
ata.gov.al
JERUZALEM – Izraeli fut Mossadin dhe Shin Betin në luftë kundër COVID-19
newsbomb.al
Basha përkujtoi 4 policët e vrarë nga Dritan Dajti, reagon Balla: Në 2009 i morët zgjedhjet me krimin, gradove 'komandantin' që tradhëtoi dëshmorët
ina-online.net
Vazhdojnë negociatat për Qeverinë e re, Pendarovskie dhe pak ditë ndanë mandatin
shqiptarja.com
Pasuria 2019/ Guvernatori Sejko 130 mijë € paga, Erinda Balanca 80 mijë € të ardhura dhe vilë pranë Bashës në ‘Rolling Hill’
shqiptarja.com
Sot 124 raste të reja me COVID- 19 dhe 4 humbje jete (VIDEO)
abcnews.al
Sulm me bombë në bazën ushtarake, disa të vrarë në Somali
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM)
klankosova.tv
​Zemaj: Qytetarët e Luginës mos të frikësohen të marrin shërbime nga Qeveria e Beogradit
ina-online.net
Nazmi Maliqi i reagon Nazmi Beqirit

Qeveria tranzitore nuk do të diskutohet nga Këshilli Politik

Exit 26.05. 14:19

Qeveria tranzitore nuk do të diskutohet nga Këshilli Politik

Qeveria tranzitore është hequr nga diskutimet e Këshillit Politik, sepse nuk ishte pjesë e propozimeve të OSBE/ODIHR-it për ndryshimin e Kodit Zgjedhor. Ky vendim u mor sot në mbledhjen e katër anëtarëve të KP-së Damian Gjiknuri, Rudina Hajdari, Petrit Vasili dhe Oerd Bylykbashi. Është ende e paqar»»»

exit.al
Albeu 14.01. 23:45

Bejtja: Marrëveshja zgjedhore nuk i shpëton shqiptarët

Gazetari Andi Bejtja e shikon me dyshim marrëveshjen e re politike, për reformën zgjedhore. Në emisionin Opinion ai tha opozita mund të ketë gabuar strategjinë. Sipas tij përpara kësaj marrëveshjeje duhet të kishte dhe një marrëveshje tjetër për të liruar ata që janë në burg gjatë protestave të opo»»»

Express 14.01. 23:32

Bejtja: Marrëveshja për zgjedhoren i shërbeu politikës, por shqiptarët nuk i shpëtonTe fundit

Gazetari Andi Bejtja e shikon me dyshim marrëveshjen e re politike, për reformën zgjedhore. Në emisionin Opinion ai tha opozita mund të ketë gabuar strategjinë. Sipas tij përpara kësaj marrëveshjeje duhet të kishte dhe një marrëveshje tjetër për të liruar ata që janë në burg gjatë protestave të opo»»»

gazetaexpress.com
TV Klan 14.01. 14:34

Reforma zgjedhore ul në tryezë të gjitha palët

Reforma zgjedhore ul në tryezë të gjitha palët Dy bashkëkryetarët e Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, u takuan këtë të martë me dy të mandatuarit e opozitës për dakordësimin me mazhorancën për reformën zgjedhore, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili. Në »»»

tvklan.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.