Hitno se oglasila premijerka Danske! Hoće li i nju Tramp kidnapovati?! Novi rat na pomolu, ovog puta sa članicom NATO
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Hitno se oglasila premijerka Danske! Hoće li i nju Tramp kidnapovati?! Novi rat na pomolu, ovog puta sa članicom NATO
Danska premijerka Mete Frederiksen pozvala je danas američkog predsednika Donald Tramp da prestane sa pretnjama o preuzimanju Grenlanda, nakon što je on u intervjuu za magazin Atlantik ponovo istakao da su Sjedinjenim Američkim Državama „apsolutno potrebni“ to ostrvo. „Apsolutno nema smisla govorit»»»
"Amerika nema prava"
Danska premijerka Mete Frederiksen pozvala je američkog predsednika Donalda Trampa da prestane da preti preuzimanjem Grenlanda, nakon što je on u intervjuu za magazin Atlantik ponovio svoju želju da to učini. "Apsolutno nema smisla govoriti o tome da SAD treba da preuzmu Grenland. SAD nemaju pravo »»»
Америка пропустила кључни састанак НАТО-а, трећи пут од Косова и Метохије на овамо
Швајцарски „Neue Zürcher Zeitung“ оцењује да је државни секретар Марко Рубио, у администрацији америчког председника Доналда Трампа која промовише политику „Америка на првом месту“, постао неочекивано најближи партнер Европљана. Ипак, управо његово одсуство са министарског састанка НАТО-а 3. децемб»»»
Rubio: Nema drame ili podela u odnosima SAD-a i Japana
KUALA LUMPUR - Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je danas da u odnosu Sjedinjenih Amedričkih Država i Japana "nema drame ili podela", kao i da dve zemlje imaju veoma dobre odnose i da se to neće promeniti. Nakon učešća na regionalnom sastanku u Maleziji, Rubio je demantovao pisanje medi»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment