gazetamapo.al
Plagoset demokrati në zyrën e PD, Basha: Të dielën marrin përgjigjen me votë
opozita.com
Sulmi në xhami ishte i organizuar
sot.com.al
Rama: Plagosja në Kavajë e patolerueshme, Basha të bashkohet me mua për të mbështetur drejtësinë, Meta të ndalë fushatën idioteske të tensionimit
boldnews.al
Ministri i Turqisë: Grekët po djegin me benzinë emigrantët (Video)
boldnews.al
Majtas jo djathas, televizionet favorizuan PS-në dhe shkelën Kodin Zgjedhor
boldnews.al
Plagosja e sekretarit të PD në Kavajë, mes autorëve edhe një polic bashkiak/ Detajet e plota
boldnews.al
Urdhri për sekuestrimin e Lapsi.al/ A po veprojnë prokurorja Millonai dhe gjyqtarja Olldashi si kamikaze të Rilindjes?
boldnews.al
Një votë serbe nga Vuçiç për “brate” Edin!
boldnews.al
Kolegji hap hetim për dy denoncime ndaj Anton Martinit
gazetaexpress.com
BE-ja vendos sot për sigurinë e vaksinës së kompanisë “Johnson & Johnson”
Raporti i Sigurimit me përgjimet: Nuk mund të punohet më me Enverin, i duhet vënë fshesa gjithë Byrosë! Ja letra për Hysni Kapon
sot.com.al
Alban Xhelili: Në 25 prill PS fitore spektakolare, mandati i tretë për të përfunduar punët e nisura, do jem zëri i qytetarëve durrsakë në Parlament
sot.com.al
Topalli: Nuk do bashkëpunojmë as me Ramën, as me Bashën dhe as me Metën, presidenti udhëheq opozitën
sot.com.al
Ndërkombëtarët vënë në rresht PD-PS në Elbasan, ultimatum për zgjedhje të qeta, Kryemadhi refuzon takimin me ambasadorët
sot.com.al
Veliaj takim në Kavajë: PD do të humbë brenda llojit të saj, me Saliun dhe Ilirin nuk do të fitojnë dot asnjëherë
sot.com.al
KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës, u konstatuan probleme me pasurinë, ja gjetjet e komisionerëve
sot.com.al
Ilir Meta i alarmuar nga zgjedhjet, kërcënon Bashën se do të ngrejë popullin kundër tij nëse shet mandatet, presidenti frikë për aleancë PD-PS
sot.com.al
Balla: Meta dhe Berisha kanë marrë peng Shqipërinë për 30 vjet, qytetarët të ndëshkojnë me votë në 25 prill këta pengmarrës
sot.com.al
Sulm me thikë në një xhami në Tiranë, i riu plagos 5 persona, arrestohet nga forcat e policisë, ja detajet e ngjarjes
sot.com.al
Zgjedhjet do t’i fitojnë... të pasurit!
opozita.com
EURO-NEWS: Partia Socialsite fiton 74 deputet
koha.net
Jordania është kthyer në monarki bananeje
sot.com.al
Do marr torbën plot me “bomba” e dekorata, do “luftoooj”!
sot.com.al
Kujt i bëri “nder dhe kujt qeder”, provokacija e Vuçiç”!
koha.net
Kriminelët nuk dënohen me defilime nëpër varreza
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 20/4/2021
ata.gov.al
“Tentativë për të krijuar alibinë e asaj që do u ndodhi me 25 prill”/ Meta takon subjektet e OFL-së me kapuç, mendon se e ndjekin patronazhistët
top-channel.tv
Plagosje në zyrat e PD në Kavajë/ Policia: Autori Ndriçim Jonuzi, me precedentë. Basha: Atentat kundër PD. Rama: E patolerueshme
zeriamerikes.com
COVID 19, thuajse përgjysmohen viktimat gjatë javës së fundit në Shqipëri
ata.gov.al
Beci: Me kryeministrin Rama kemi zhvilluar projekte transformuese për qytetet shqiptare
FOTO: Meta shkon në mesnatë në Spitalin e Durrësit, viziton të plagosurin pas sherrit në selinë e PD-së
telegraf.al
Vilson Haxhiraj: Zgjedhjet elektorale të 25 prillit, intelektuali dhe apostujt e kamzhikut
telegraf.al
Xhevat Mustafa: O “shqiptarë të majtë”, një jetë të mashtruar e të mjerë, thirruni mendjeve këtë herë
telegraf.al
Rita Shkurtaj: LSI kandidon me dinjitet për integritet
telegraf.al
Flet nga Gjirokastra këshilltari i CDU gjermane Martin Henze: Rama nuk do të jetë më kryeministër pas një jave
telegraf.al
Sazan Guri: Filozofia e votimit
telegraf.al
Fondet për tërmetin/Kryemadhi: Pres transparencë për paratë e Bashkimit Evropian, pse nuk kanë ardhur dhe ku kanë shkuar
exit.al
Përmbledhje e aktivitetit elektoral të Nismës Thurrje, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të LSI, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PS, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PD, 19 prill
kohajone.com
Plagosja e sekretarit të PD-së në Kavajë, Meta vizitë në spitalin e Durrësit
kallxo.com
Trashëgimia kulturore në Kosovë: Pse organizatat ndërkombëtare nuk u përmbahen politikave të tyre?
balkanweb.com
“Këto zgjedhje do përcaktohen nga shqiptarët e mërzitur”, Patozi: Kjo qeveri ka mbushur ditët e veta, ja pse shqiptarët duhet të votojnë BD-në më 25 p
rd.al
Basha: Rama ka humbur kontrollin, mijëra socialistë do votojnë për ndryshimin
telegrafi.com
Në pritje të vaksinave, Qeveria nën presionin e opozitës dhe opinionit publik

‘SHBA fajësoi Princin e Kurorës Saudite për eliminimin e gazetarit Jamal Khashoggi’, New York Times editorial: Monarku vrasës

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja Albania 28.02. 16:41

‘SHBA fajësoi Princin e Kurorës Saudite për eliminimin e gazetarit Jamal Khashoggi’, New York Times editorial: Monarku vrasës

Administrata e Biden pranoi zyrtarisht të premten atë që Presidenti Donald Trump nuk do të bënte, që Princi i Kurorës i Arabisë Saudite Mohammed bin Salman miratoi planin për të vrarë gazetarin disident Jamal Khashoggi. Por z. Biden duket se ka arritur në përfundimin se kostoja e mundshme e ndërmar»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.