Zgjedhjet e 25 prillit/ Peleshi tregon objektivin e PS për Korçën

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 19.04. 19:46

Zgjedhjet e 25 prillit/ Peleshi tregon objektivin e PS për Korçën

Drejtuesi politik në qarkun e Korçës Niko Peleshi në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit u shpreh se Shqipëria ka pësuar një sërë transferimesh dhe kjo meritë i shkon PS dhe kryeministrit Edi Rama. Nga Korça, ku ndodhet edhe kryeministri, Peleshi tha se qeveria do të angazhohet»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.