Spartak Braho: Meta është çmendur, mund të krijojë vetëm çetë vagabondësh

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Vizion Plus Albania 16.04. 18:21

Spartak Braho: Meta është çmendur, mund të krijojë vetëm çetë vagabondësh

Kandidati për deputet i PS, Spartak Braho shpërtheu në akuza ndaj presidentit Ilir Meta, gjatë një takimi elektoral. Braho tha se Meta është çmendur dhe zbardhi një bisedë mes të dyve në vitin 2017. Duke komentuar deklaratën e presidentit të enjten nga Vlora, ku përmendi pushkën, Spartak Braho u sh»»»

vizionplus.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.