Abrashi viziton Hazirin, zotohet për mbështetje të Gjilanit
insajderi.com
Afrim Gashi për Insajderi.com: BDI-ja e ka radhën të shkojë në opozitë - Ne jemi zëri i popullit
periskopi.com
Ta luftojmë virusin: Këto janë masat e renditura nga Ministria e Shëndetësisë
cna.al
“Rastet do të shtohen në korrik-gusht”/ Manastirliu: Përgjegjshmëria është arma më e thjeshtë
Si digjen votat e partive të vogla duke hequr koalicionet parazgjedhore, flet ish-kreu i KQZ: Ja çfarë ndodh
telegraf.al
Jovan Bizhyti: Labinoti historik dhe shtabi i përgjithshëmi Ushtrisë Nac. Çl vetëm 2000 ishin deklaruar komunistë
shqiptarja.com
Pamundësia e zotit Basha, për të bërë shtet
kryeministria.al
Hapet bypass-i i Tepelenës, një tjetër vepër e rëndësishme e aksit Veri-Jug
kohajone.com
Ing. Xhevair Ngjeqari: Financimi rrugës Milot–Fier, një krim ekonomik kombëtar
botasot.info
Kompania “Kastrati” dhuron 1100 maska
abcnews.al
INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem
boldnews.al
Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh
ata.gov.al
Projektet kulturore pas pandemisë, Margariti: Një tjetër hub kulturor do të lindë në zonën e ish-Kinostudios
sot.com.al
Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës administron provat dhe cakton datat: Kush janë dy relatorët që do të vendosin për fatin e Presidentit (EMRAT)
javanews.al
Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Rama: Ishe xhep fals kur more detyrën. Tërmeti: Rrugën e bëri komandanti im, s'kai si ti -
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19
newsbomb.al
Edi Ramës i shtrojnë tryezën me byrek, mish të pjekur, djathra të ndryshëm, por kryeministri refuzon: Kemi punë, do shohim Kalanë (DISKUTIMI ME TËRMET
cna.al
“Një ditë më mori në telefon Dritëro Agolli”/ Mitro Çela rrëfen historinë e panjohur
insajderi.com
Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus
insajderi.com
Poezi nga Mirko Gashi
parlament.al
Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi tre projektligje dhe miratoi dy prej tyre
botasot.info
Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike
Polemika për Shën Sofinë në Stamboll, Janullatos e quan “mëkat nacionalist”, Fatos Klosi: Reagoi si klerik grek
telegrafi.com
Projektet qindra-milionëshe të Sowi Kosova për prodhim të rrymës nga era pritet të përfundojnë në vitin 2021
“Bashkë apo veç”, replikë me studiuesin Ardian Vehbiu…
abcnews.al
Komisioni hetimor nis seancën online për Metën, diskutohen provat e administruara
evropaelire.org
Qeveria miraton masa të reja kundër COVID-19
cna.al
Debatet për Reformën Zgjedhore/ Aleatët e Bashës pro hapjes së listave
kallxo.com
Pas raportimit të KALLXO.com, IPK fillon hetimin për Policinë e Kosovës që zbatoi vendimin e Qeverisë së Serbisë
monitor.al
Kryeministri i Kosovës: Është e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar
aa.com.tr
Presidenti i Azerbajxhanit: Kanë falimentuar të gjitha përpjekjet e Armenisë
ata.gov.al
BRUKSEL – Johansson: Më shumë koordinim në luftën kundër trafikut të migrantëve
ata.gov.al
150 pako ushqimore, kontribut nga gjimnazi “Sami Frashëri”
americaneye.al
Trump thotë se golfi është si një stërvitje për të, por kjo video po bën xhiron e botës
ina-online.net
Ish-ministri serb i mbrojtjes preferon që Kosova e Serbia të arrijnë marrëveshje në faza
exit.al
Haradinaj vlerëson gadishmërinë e Thaçit për tu intervistuar nga Gjykata Speciale
aa.com.tr
Irani: Nuk ka "kufizime operacionale" në programin bërthamor
Rama në Gjirokastër si “Me u gjend Kola në punë”!

FORMULA 1 – Carey: Asnjë anulim gare edhe nëse piloti është pozitiv ndaj COVID-19

ATA- Albanian Telegraphic Agency 03.06. 11:46

FORMULA 1 – Carey: Asnjë anulim gare edhe nëse piloti është pozitiv ndaj COVID-19

BERLIN, 3 qershor /ATSH-DPA/ – Garat e F1 nuk do të anulohen nëse një shofer ose një anëtar i ekipit rezulton pozitiv ndaj koronavirusit të ri, deklaroi shefi i F1 Chase Carey. F1 ka publikuar një kalendar për vitin 2020 me tetë gara me dyer të mbyllura në Europë, duke filluar me dy gara në Austri »»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining