Ofendimet e Zaevit: Reagojnë partitë shqiptare
mia.mk
Gjenocidi në Srebrenicë 25 vite më pas: Kush janë gjithë të dënuarit në Hagë, në Serbi, në Bosnjë dhe në Kroaci
ata.gov.al
UNESCO: Keqardhje e thellë për ndryshimin e statusit të Shën Sofisë
syri.net
Srebrenica: Historia dhe fotot e masakrës tronditëse
shqiptarja.com
Serbi, ushtria refuzon urdhrin e Vuçiç, mijëra qytetarë protestojnë kundër masave anticovid
balkanweb.com
Diferencim nga Maqedonia e Veriut për integrimin, Fleckenstein: Jo gjithmonë duhet vënë gishti te Tirana, BE të mbajë premtimin
newsbomb.al
Knut Fleckestein merr detyrën si këshilltar i Ruçit, flet për propozimin e kreu të Kuvendit dhe akuzat si ‘i shitur’
alpenews.al
DETAJET/ A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit?
gazetablic.com
“Shqiptarët nuk vlejnë 5 pare”, Ahmeti dhe Sela i përgjigjen Zaev-it- Luajte eshtrat në varre, po na trazoni plagët
shqiptarja.com
Bollino: Listat e hapura, Basha po korr gabimet që mbolli (as ndërkombëtarët s’e shpëtojnë dot)
abcnews.al
Masakra e Srebrenicës, Rama flet si kreu i OSBE: Rishkrimi i keq i historisë sjell të njëjtat gabime
balkanweb.com
Intervista në ‘Kjo Javë’/ Këshilltar i kryeparlamentarit Ruçi, Knut Fleckenstein tregon prapaskenat e propozimit të detyrës
klankosova.tv
Çfarë thuhet në Kushtetuën e Kosovës për gjendjen e jashtëzakonshme?
newsbomb.al
Sistemi proporcional me lista të hapura, e shpjegon nënkryetari i KQZ: Zhduk partitë e vogla që mbijnë si ‘kërpudhat pas shiut’, por në vend të fletës
botasot.info
Qeveria jep 25 milionë dollarë grante për familjet që pësuan dëme nga tërmeti i 26 nëntorit
telegrafi.com
Çfarë parashihet me gjendjen e jashtëzakonshme?
shqiptarja.com
Masakra e Srebrenicës/ Rama si kryetari i OSBE: Përgjegjësia për krimet u takon atyre që i kanë kryer! Të vihet drejtësi dhe të nxirren mësime
koha.net
Udhëheqësit botërorë përkujtojnë Srebrenicën
koha.net
Skënderbeu – identiteti historik shqiptar dhe shteti i tij
koha.mk
Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete
botasot.info
Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës
kosovalive360.com
Hoti me rastin e 25 vjetorit përkujton masakrën e Srebrenicës
shqiptarja.com
Kur thotë Berisha: 'Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!'
kosova-sot.info
Lladrovci: Nuk do të hyja në Qeveri, por do ta përkrahja për punët e mira pa kushte
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani
noa.al
Lista e detyrimeve, Ministria e Financave vendos shifrën 100 mln euro për Bechetti-n
telegraf.al
“Të përfshirë bosi i Spitalit Amerikan, Artan Lame, deputetë e zyrtarë”/ Si po zaptohen 60 mijë m2 tokë në Tiranë
Renditja e OKB-së/ “E-Albania” dhe Platforma e Bashkëqeverisjes kryesojnë rritjen, Shqipëria lë pas shtete si Italia e Gjermania
vizionplus.tv
Kthimi i “Hagia Sofias” në xhami/ Nga Berlini në Athinë e Moskë, kundërshtohet vendimi i Erdogan
aa.com.tr
Zv.presidenti i Venezuelës, El Aissami rezulton pozitiv ndaj COVID-19
exit.al
Zgjatet misioni i EULEX-it në Kosovë për një vit
top-channel.tv
Në kërkim ndërtuesi Reli/ Nis hetimi pas investigimit të “Fiks Fare” për ndërtim pa leje
top-channel.tv
Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
shqiptarja.com
Renditja e OKB/ E-Albania dhe 'Shqipëria që Duam' udhëheqin një rritje spektakolare
syri.net
Covid-19 'depërton' në drejtësi, në rrezik funksionimi i SPAK
Anton Quni si Anton Cetta, kërkon të shtrihet dora e pajtimit mes Osmanit dhe Ukajt
mia.mk
Fushata parazgjedhore sipas protokolleve shëndetësore – përgjegjësia te partitë politike dhe qytetarët
ina-online.net
Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut duhet të bashkohen
epokaere.com
Aktakuza, dëshmia në Hagë dhe tre qëndrime ndaj çështjes Thaçi
balkanweb.com
Srebrenica/ Presidenti gjerman: Zbardhja e së shkuarës është premisë pajtimi në Bosnjë-Hercegovinë
portalb.mk
Disa parti u betuan për Kodrën e Diellit, koalicioni “Mundemi” dhe VMRO nuk ishin prezentLEXO më shumë: Kodra e Diellit, “viktimë” e premtimeve parazg
kryeministria.al
Nis shpërndarja e granteve të rikonstruksionit dhe riparimit të banesave individuale në Durrës
ina-online.net
Grenell-Bidenit: Kosova e Serbia e dinë dallimin mes premtimeve boshe të administratës Obama-Biden dhe veprave të Trump
ina-online.net
Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke

Nga hotelet, në banesa të sigurta/ Klosi: Rreth 2000 qytetarë do të asistohen për plotësimin e procedurave për bonus qiraje

ATA- Albanian Telegraphic Agency 13.06. 16:21

Nga hotelet, në banesa të sigurta/ Klosi: Rreth 2000 qytetarë do të asistohen për plotësimin e procedurave për bonus qiraje

TIRANE, 25 janar/ATSH/- Familjet të cilat janë të akomoduara në hotelet në Durrës që pas tërmetit të 26 nëntorit, do të asistohen për plotësimin e procedurave për përfitimin e bonusit të qirasë. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, zhvilloi sot një takim me përfaqësues të Bashkisë së Dur»»»

ata.gov.al
ATA - Albanian Telegraphic Agency 13.06. 14:21

Investimet në hoteleri, një energji e re që i shtohet industrisë turistike

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Turizmi, në vizionin e qeverisë, shihet si sektori që do të garantojë zhvillim të qëndrueshëm ekonomik, duke siguruar punësim, nxitje të ndërmarrjeve të vogla e të mëdha, më shumë të ardhura e më shumë mirëqenie për qytetarët shqiptarë. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Ble»»»

ata.gov.al
Balkanweb 06.05. 22:49

“Duhet të bëjmë një fushatë promovuese”, Klosi: Hotelet në Golem e Durrës investime luksi, s’ka ndryshim nga ata në Europë. Të shijojmë turizmin në Shqipëri

TIRANË Promovimi i vendit është një nga qëllimet për ngritjen e sektorit të turizmit këtë vit, një nga sektorët më të prekur nga pandemia e koronavirusit që i sjell vendit miliona euro. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi deklaroi në “Real Story” në News24 se në Golem e Durrës janë bërë i»»»

balkanweb.com
Bota Sot 14.01. 14:37

Sfida: Zhvillimi i turizmit në zonat e dëmtuara nga tërmeti

Pas tërmetit të 26 nëntorit, sfidë për Shqipërinë nuk përbën vetëm rindërtimi por edhe zhvillimi i turizmit në zonat e dëmtuara. Në Samitin e Turizmit, ku morën pjesë përfaqësues të shteteve të rajonit, Ministri Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të guximshme kur ka thënë se Durrësi do të jetë gati»»»

botasot.info
Oranews 14.01. 14:36

Sfida: Zhvillimi i turizmit në zonat e dëmtuara nga tërmeti

Pas tërmetit të 26 nëntorit, sfidë për Shqipërinë nuk përbën vetëm rindërtimi por edhe zhvillimi i turizmit në zonat e dëmtuara. Në Samitin e Turizmit, ku morën pjesë përfaqësues të shteteve të rajonit, Ministri Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të guximshme kur ka thënë se Durrësi do të jetë gati»»»

ATA 14.01. 11:17

“Në traditën e shqiptarit, shtëpia është e Zotit dhe e mikut…”, Klosi: Durrësi gati të presë turistët

Është në traditën e shqiptarit që Shtëpia të jetë e Zotit dhe e Mikut’, kështu është shprehur ministri i Turizimit Blendi Klosi, në samitin “Turizëm, Solidaritet dhe Qëndrueshmëri” që po zhvillohet sot në Tiranë, në kuadër të solidaritetit për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. “Organizojmë këtë »»»

lexo.com.al
Sot 09.12.2019. 21:24

“Do të sistemohen të gjitha familjet”, ministri Klosi gjatë takimit me banorët e prekur nga tërmeti në Manzë: Plan afatgjatë strehimi!

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ditën e sotme ka qenë zonën e Manzës, ku ka deklaruar se situata pas tërmetit të 26 nëntorit po menaxhohet mirë. Sipas Klosit po vazhdohet me ndarjen e ndihmave me ushqime, cadrave dimërore dhe batanijeve duke ofruar trajtim për kushtet e dimrit por edhe për strehi»»»

sot.com.al
Vizion Plus 14.10.2018. 14:10

Klosi: Zgjerojmë ofertën turistike, jo vetëm det dhe rërë

Ministri i Turizmi dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka theksuar se Belshi mund të vizitohet në verë, në vjeshtë dhe pa asnjë dyshim edhe në dimër. Një nga dëshmitë e gjalla që tregon se në Shqipëri nuk bëhet vetëm plazh, por ka turizëm malor, turizëm të aventurës që mund të shfrytëzohet në 12 muajt e vit»»»

vizionplus.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.