Olli i shqetësuar për blerjen e votës në Korçë/ Tregon rrezikun që kanoset

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 16.04. 18:27

Olli i shqetësuar për blerjen e votës në Korçë/ Tregon rrezikun që kanoset

Kandidati për deputet i Bindjes Demokratike në Korçë, Leonard Olli ka folur në një intervistë për CNA.al lidhur me ecurinë e fushatës zgjedhore. Olli shprehet se tensionet dhe presionet nga ana e mazhorancës janë kryefjala e bisedave nga takimet me banorët e çdo zone. Gjithashtu Olli thekson se ori»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.