gazetamapo.al
Plagoset demokrati në zyrën e PD, Basha: Të dielën marrin përgjigjen me votë
opozita.com
Sulmi në xhami ishte i organizuar
gazetainfokus.com
“Fyese vendosja e flamurit partiak në presidencë”
kohajone.com
Nikoll Lesi: Shkullaku dhe Bushati, dy gazetarët që nxorën dosjet e “gestapos” rilindase
shqiptarja.com
Të shtënat në zyrën elektorale të PD në Kavajë, Veliaj: Saliu e Iliri s'e mbajnë dot më peng Kavajën. Të dëshpëruar nga humbja
sot.com.al
Rama: Plagosja në Kavajë e patolerueshme, Basha të bashkohet me mua për të mbështetur drejtësinë, Meta të ndalë fushatën idioteske të tensionimit
boldnews.al
Ministri i Turqisë: Grekët po djegin me benzinë emigrantët (Video)
boldnews.al
Majtas jo djathas, televizionet favorizuan PS-në dhe shkelën Kodin Zgjedhor
boldnews.al
Plagosja e sekretarit të PD në Kavajë, mes autorëve edhe një polic bashkiak/ Detajet e plota
boldnews.al
Urdhri për sekuestrimin e Lapsi.al/ A po veprojnë prokurorja Millonai dhe gjyqtarja Olldashi si kamikaze të Rilindjes?
boldnews.al
Një votë serbe nga Vuçiç për “brate” Edin!
boldnews.al
Kolegji hap hetim për dy denoncime ndaj Anton Martinit
Raporti i Sigurimit me përgjimet: Nuk mund të punohet më me Enverin, i duhet vënë fshesa gjithë Byrosë! Ja letra për Hysni Kapon
sot.com.al
Alban Xhelili: Në 25 prill PS fitore spektakolare, mandati i tretë për të përfunduar punët e nisura, do jem zëri i qytetarëve durrsakë në Parlament
sot.com.al
Topalli: Nuk do bashkëpunojmë as me Ramën, as me Bashën dhe as me Metën, presidenti udhëheq opozitën
sot.com.al
Ndërkombëtarët vënë në rresht PD-PS në Elbasan, ultimatum për zgjedhje të qeta, Kryemadhi refuzon takimin me ambasadorët
sot.com.al
Veliaj takim në Kavajë: PD do të humbë brenda llojit të saj, me Saliun dhe Ilirin nuk do të fitojnë dot asnjëherë
sot.com.al
KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës, u konstatuan probleme me pasurinë, ja gjetjet e komisionerëve
sot.com.al
Ilir Meta i alarmuar nga zgjedhjet, kërcënon Bashën se do të ngrejë popullin kundër tij nëse shet mandatet, presidenti frikë për aleancë PD-PS
sot.com.al
Balla: Meta dhe Berisha kanë marrë peng Shqipërinë për 30 vjet, qytetarët të ndëshkojnë me votë në 25 prill këta pengmarrës
sot.com.al
Sulm me thikë në një xhami në Tiranë, i riu plagos 5 persona, arrestohet nga forcat e policisë, ja detajet e ngjarjes
sot.com.al
Zgjedhjet do t’i fitojnë... të pasurit!
opozita.com
EURO-NEWS: Partia Socialsite fiton 74 deputet
koha.net
Jordania është kthyer në monarki bananeje
sot.com.al
Do marr torbën plot me “bomba” e dekorata, do “luftoooj”!
sot.com.al
Kujt i bëri “nder dhe kujt qeder”, provokacija e Vuçiç”!
koha.net
Kriminelët nuk dënohen me defilime nëpër varreza
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 20/4/2021
ata.gov.al
“Tentativë për të krijuar alibinë e asaj që do u ndodhi me 25 prill”/ Meta takon subjektet e OFL-së me kapuç, mendon se e ndjekin patronazhistët
top-channel.tv
Plagosje në zyrat e PD në Kavajë/ Policia: Autori Ndriçim Jonuzi, me precedentë. Basha: Atentat kundër PD. Rama: E patolerueshme
zeriamerikes.com
COVID 19, thuajse përgjysmohen viktimat gjatë javës së fundit në Shqipëri
ata.gov.al
Beci: Me kryeministrin Rama kemi zhvilluar projekte transformuese për qytetet shqiptare
FOTO: Meta shkon në mesnatë në Spitalin e Durrësit, viziton të plagosurin pas sherrit në selinë e PD-së
telegraf.al
Vilson Haxhiraj: Zgjedhjet elektorale të 25 prillit, intelektuali dhe apostujt e kamzhikut
telegraf.al
Xhevat Mustafa: O “shqiptarë të majtë”, një jetë të mashtruar e të mjerë, thirruni mendjeve këtë herë
telegraf.al
Rita Shkurtaj: LSI kandidon me dinjitet për integritet
telegraf.al
Flet nga Gjirokastra këshilltari i CDU gjermane Martin Henze: Rama nuk do të jetë më kryeministër pas një jave
telegraf.al
Sazan Guri: Filozofia e votimit
telegraf.al
Fondet për tërmetin/Kryemadhi: Pres transparencë për paratë e Bashkimit Evropian, pse nuk kanë ardhur dhe ku kanë shkuar
exit.al
Përmbledhje e aktivitetit elektoral të Nismës Thurrje, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të LSI, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PS, 19 prill
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PD, 19 prill
kohajone.com
Plagosja e sekretarit të PD-së në Kavajë, Meta vizitë në spitalin e Durrësit
kallxo.com
Trashëgimia kulturore në Kosovë: Pse organizatat ndërkombëtare nuk u përmbahen politikave të tyre?
balkanweb.com
“Këto zgjedhje do përcaktohen nga shqiptarët e mërzitur”, Patozi: Kjo qeveri ka mbushur ditët e veta, ja pse shqiptarët duhet të votojnë BD-në më 25 p
rd.al
Basha: Rama ka humbur kontrollin, mijëra socialistë do votojnë për ndryshimin
telegrafi.com
Në pritje të vaksinave, Qeveria nën presionin e opozitës dhe opinionit publik

Nisma “Deputeti që duam”, Rama prezanton kandidatët e përzgjedhur

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Exit Albania 28.02. 12:24

Nisma “Deputeti që duam”, Rama prezanton kandidatët e përzgjedhur

Kryeministri Edi Rama prezantoi të dielën paradite disa nga kandidatët e përzgjedhur për deputetë nga nisma e “Deputeti që duam”. Rama zhvilloi një takim me kandidatët nga ku tha se 1581 persona kanë aplikuar për të qenë pjesë e PS. Ai tha se qeveria u pengua të nga pandemia dhe tërmeti, por “do të»»»

exit.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.