Poznata odvjetnica o Milanoviću: Nitko pa ni predsjednik ne može reći da je neki zakon neustavan i ne primijeniti ga
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.

Poznata odvjetnica o Milanoviću: Nitko pa ni predsjednik ne može reći da je neki zakon neustavan i ne primijeniti ga
Poznata odvjetnica i stručnjakinja za medijsko pravo Vesna Alaburić bila je gošća emisije "Novi dan" na N1. Komentirala je previranja između predsjednika Zorana Milanovića, premijera Andreja Plenkovića i Ustavnog suda oko procedure predlaganja kandidata/kandidatkinje za predsjednika/predsjednicu Vr»»»


PLENKOVIĆ KOMENTIRAO UHIĆENJE I KAŽNJAVANJE NOVINARA DUHAČEKA: ‘Nevjerojatna lakoća optuživanja Vlade, politike, nekakvoga vrha…’
Premijer Andrej Plenković je nebulozama nazvao komentare kojima se uhićenje i kažnjavanje novinara Indexa Gordana Duhačeka opisuje kao politička odluka Premijer Andrej Plenković u utorak je, komentirajući privođenje novinara Indexa Duhačeka, odbacio tvrdnje da Vlada vrši pritisak na novinare ocijen»»»


Plenković o Milanoviću: ‘Političko divljaštvo, ako ovako nastavi može se govoriti i o opozivu‘
Premijer je objavio najvažnije smjernice koje će uključivati plan za oporavak hrvatskog gospodarstva Završena je tematska sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća na kojoj je bilo riječi o Nacionalnom planu oporavka i otpornosti 2021. - 2023. Sjednici je nazočio predsjednik Vlade RH Andrej Plenković »»»

Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment