ata.gov.al
“Porti turistik i Durrësit, vlerë e shtuar për të gjithë qytetarët”/ Alabbar: Rrallë gjej si ju, ku në qendër të gjithçkaje janë njerëzit
koha.net
Pronarët e dy bizneseve arrestohen për falsifikim dhe mashtrim në prokurim publik
epokaere.com
Covid-19, Besnik Tahiri: AAK-ja është kundër mbylljes
syri.net
Kryemadhi në Gjirokastër: Edi Rama dhe Rilindja kërkojnë të tjetërsojnë flamurin tonë
gazetatema.net
Rama prezanton masterplanin e Portit të Durrësit: Do investohen 2 miliardë euro
top-channel.tv
Masterplani i portit të Durrësit/ Rama: Burim energjie për të gjithë zonën, gjeneratë e re e vendeve të punës
kohajone.com
Kryemadhi: Edi Rama është një në ikje që shkatërroi familjet, ekonominë, rininë shqiptare dhe kërkon të tjetërsojë f
cna.al
“Opozita duhet të rritet në fushatë”/ Mëhilli: Një ose dy mandate mund të ndryshojnë në momentin e fundit
alpenews.al
PORTI I RI I DURRËSIT/ Biznesmeni arab: Rrallë gjen njerëz si Rama, më bën entuziast! Ju siguroj që...
balkanweb.com
Kryemadhi takim me qytetarët në Gjirokastër: Një nga problemet më të mëdha, hemorragjia e institucioneve. Uragani i ndryshimit në gjithë Shqipërinë, v
javanews.al
Damian Gjiknuri, tërmet nesër në Tiranë dhe jo sot në Vlorë e dje në Dibër -
gazetatema.net
Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Pala greke refuzoi të gjitha ofertat e zgjidhjeve për Qipron
klankosova.tv
Gashi (AVONET) thotë se komuna e Prizrenit nuk reflektoi as pas arrestimit të falsifikuesve të dokumenteve
cna.al
Porti i Durrësit/ Rama: Do ndryshojë thelbësisht ekonominë, po vjen epokë e re
javanews.al
Pse i shërben Shkodrës mandati i tretë i Partisë Socialiste -
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit, 65 vëzhgues të OSBE-së zbarkojnë javës tjetër në Shqipëri
gazetatema.net
Kur ambasadori rus në Tiranë foli për “Qeverinë e re”: Pse s’reaguan panelistët e opozitës?
ekonomiaonline.com
Konjufca dhe ambasadorja i Suedisë diskutuan për sigurimin e vaksinës anti-Covid
ata.gov.al
“LSI, gur në këpucë që nuk na linte të vrapojmë”/ Naço: 85% e votuesve të LSI-së qarkun e Beratit, janë me PS
abcnews.al
Fushata në Shqipëri, BE: Keni shpërfillur të rinjtë, në javën e fundit presim debat për programin
kohajone.com
Viktor Tusha ndez Mirditën, qytetarët përkrah LSI-së: Votoni të ardhmen e duhur
ata.gov.al
“Votoni PS dhe ne do të krijojmë punë”/ Lekët e premtuara evokojnë zërat e së shkuarës, të Haxhi Qamilëve e Rrapush Xhaferrëve
top-channel.tv
“Shqiptarët janë njerëz të mrekullueshëm”/ Balluku në Durrës: Me portin e ri ndryshojmë qytetin dhe jo vetëm!
syri.net
Shehi: Propaganda e vetmja arritje e Ramës. Spitali turk Fierit si pulari!
gazeta-shqip.com
Rama kritikonte Bashën/ Edhe PS i kthehet grumbullimeve, zbulohet ftesa: Ejani në sheshin qendror të qytetit
telegraf.al
Bledar Shella zgjidhet kryetari i ri i Bordit të Shoqatës së Bankave
shqiptarja.com
25 prilli/Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa larë ende ndyrësitë e korrupsionit nga fytyra
179 raste të reja me Covid-19, MSH: “2 persona humbën jetën dhe u shëruan 587 të tjerë”
sot.com.al
A do vijnë kuksianët që kanë sharë Ramën për të votuar PD-në? Gazetari shqiptar në Londër zbulon çfarë është parashikuar të dielën nga Air Albania
mod.gov.al
NATO vendos largimin nga Afganistani, Peleshi: Krenar për kontributin e Shqipërisë
cna.al
Nuk ka qetësi te Laçi/ Pas Selmanit largohet një tjetër futbollist
ata.gov.al
“Flota amerikane të vijë, reforma nuk kalon”/ Rama nga Skrapari: Gjërat mes Metës e PS-së në pikën ku s’ka kthim mbrapa
oranews.tv
Gjylameti: Fushata në qarkun e Korçës është e qetë, ja përse duhet ta fitojë PS mandatin e tretë
javanews.al
Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet pa paguar për mëkatet e së shkuarës -
telegrafi.com
​Seanca në rastin “Vizat” – të akuzuarit deklarohen të pafajshëm, kundër tyre do dëgjohen 77 dëshmitarë
cna.al
Olli i shqetësuar për blerjen e votës në Korçë/ Tregon rrezikun që kanoset
vizionplus.tv
Spartak Braho: Meta është çmendur, mund të krijojë vetëm çetë vagabondësh
aktuale.mk
Në kohën e duhur: SHBA shtojnë trupat në Gjermani
shqiptarja.com
Rama nga Berati: Shqipëria kampione e eksporteve bujqësore në rajon, gati paketën me 10 mld euro, më e madhja e investimeve në ekonomi

"Tha në telefon, s'dua të jem...", Rama: Një kandidat u tërhoq pas publikimit të listës; Mediat: Është Alket Hyseni -

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Java News 09.03. 16:12

"Tha në telefon, s'dua të jem...", Rama: Një kandidat u tërhoq pas publikimit të listës; Mediat: Është Alket Hyseni -

I renditur në vendin e 11 në Qarkun e Vlorës, duket se Alket Hyseni është tërhequr pas publikimit të listës së Partisë Socialiste. Lajmi konfirmohet nga mediat, ndërsa kryeministri e përmendi sot si rast, por pa emër. “Është bërë një telefonatë mbrëmë vonë kur një kandidat u tërhoq. Ishte i bindur »»»

javanews.al
CNA 09.03. 00:21

Ja emrat e kandidatëve të PS në Vlorë

Partia Socialiste, e përfaqësuar nga kryetari i grupit Parlamentar, Taulant Balla, ka prezantuar mbrëmjen e sotme listën e kandidatëve për deputetë në qarkun e Vlorës. E para në listën e Vlorës është Pranvera Resulaj, ndërsa në këtë qytet kandidon edhe kryeministri Edi Rama. Ashtu siç edhe u parala»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.