I arrestuari zbulon ku fshihej Nuredin Dumani: I di të gjitha, ju tregoj politikanët dhe prokurorët në tavolinë me “killerin”

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews Albania 21.05. 22:34

I arrestuari zbulon ku fshihej Nuredin Dumani: I di të gjitha, ju tregoj politikanët dhe prokurorët në tavolinë me “killerin”

Të arrestuarit kanë mohuar akuzat e prokurorisë dhe kanë kundërshtuar rrëfimet e Nuredin Dumanit, para SPAK. Një prej tyre Besian Xhixha , ka thënë që Nuredin Dumani gënjen dhe është i gatshëm të bashkëpunojë me drejtësinë. Unë e di kush ka qëndruar me të gjyqtare dhe prokurore, deputet dhe politik»»»

abcnews.al
Oranews Albania 21.05. 11:23

SPAK shmang sjelljen në gjykatë të Nuredin Dumanit, i shkon në spital. Ja çfarë ndodh me Hoxhajn

Nuredin Dumani nuk u soll në gjykatën e Posaçme për tiu komunikuar masa e sigurisë. SPAK shmangu sjelljen e tij në gjykatë duke ia komunikuar masën e sigurisë në spital ku dhe ndodhet i shtruar. Dëshmia e Nuredin Dumanit dhe mikut të tij Hoxhaj çoi në zbulimin e një sërë krimesh të rënda që kanë nd»»»

oranews.tv
Newsbomb Albania 19.05. 13:19

AKSIONI I SPAK / Kush është “avokati i bandave kriminale”, porositi shpërthimin e makinës së ish-bashkëshortes

Një avokat është arrestuar gjatë operacionit të SPAK të shtrirë në disa qytete të vendit, për kapjen e emrave të njohur të botës së krimit. Mësohet se në pranga ka rënë Alban Bengasi, i njohur si “abokati i bandave kriminale”. Avokati Bengasi ka dalë në përgjime gjatë survejimit të personave të bot»»»

newsbomb.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.