Provoni të bëni betejë politike me tërmetin!
monitor.al
Transporti dhe lëvizja në Ballkanin Perëndimor, mesazhi i BEI: Zhvilloni hekurudhat
ina-online.net
Deputeti Kamberi shpalos flamurin shqiptar në Parlamentin Serb, Daçiq reagon ashpër! (VIDEO)
ina-online.net
Washington Post: “Vuçiqi të kërkojë falje për gjenocidin, pastaj hyn në Kosovë”
klankosova.tv
Kamberi: E nxora flamurin sepse jam për të çuar në vend amanetin e shqiptarëve të Luginës (VIDEO)
koha.mk
Sarkozy do të gjykohet për korrupsion
newsbomb.al
‘Rama ka kaluar kohë në Dhërmi me banditë dhe kriminelë’, Basha-gazetarit: I di ti shumë mirë, ai ka pasionet e tij të dokumentuara edhe nga prokurori
Familja 11 anëtarëshe në Porto Romano jeton në kontejnerin e dhuruar nga kisha. Zv/ministri: Edhe çfarë? Ka njerëz që…
periskopi.com
Prokurori i EULEX-it që dështoi të hetonte masakrën e Krushës, sot prokuror në Gjykatën Speciale - Periskopi
gazetablic.com
Rudari: Unë flej me problemet e llapjanëve, Bulliqi pa argumente
ata.gov.al
Basha: 1 vit pas tërmetit, një numër i madh familjesh janë në çadra
ata.gov.al
Komisioni i posaçëm për raportin e Dick Marty-t/ Balla: Nuk ka objekt hetimin e Bashës, është komision faktmbledhës
periskopi.com
'Vrasësi i Tahir Zemajt brenda LDK'së', Haziri: Veç tek ne kriminelët japin mendime politike - Periskopi
ata.gov.al
Qendra e Kurbinit ndryshon pamje çdo ditë/ Punohet për 524 apartamente, 375 vendparkime, 1 qendër tregtare dhe 37 njësi shërbimi
telegraf.al
AD MULTOS ANNOS, DON PJETËR POPAJ
ata.gov.al
“Rindërtimi i prekshëm për shumë qytetarë”/ Margariti: 2500 banesa individuale dhe 4800 banesa kolektive në proces
tetovasot.com
Stojanovski: Zaev i frikësuar nga rejtingu i ulët, nuk di se si të veproj
koha.net
Teatri i Vushtrrisë merr emrin e Adem Mikullovcit në shenjë nderimi e krenarie
periskopi.com
Syla: Gent Cakaj sulmohet nga Serbia, njejtë si e sulmuan Haki Abazi, Ilir Meta dhe VV - Periskopi
ata.gov.al
Shkreli: Mbi 1 mijë familje do ta gëzojnë Vitin e Ri në shtëpitë e rindërtuara
gazetaexpress.com
Ky është politikani i vetëm kosovar që e ndjek Obama
aktuale.mk
VMRO-DPMNE me kolonë makinash në protestë, Mickovski: Zaev të japë dorëheqje
sot.com.al
Taulant Balla i kthehet ashpër Lulzim Bashës: Është një gënjeshtar i vogël! Nuk kam asnjë dyshim që ai ka marrë...
koha.net
Franca e BE-ja me shtysë të re për sanksione ndaj Turqisë
abcnews.al
Basha: Rama i ofroi komandantit të UÇK-së lekë e tendera të tërhiqte fjalët e mira për mua
hashtag.al
“Injorant mos më trash zërin”-Pano Soko dhe Artan Shkreli përplasen për rindërtimin
telegraf.al
Hungaria dhe Polonia së bashku mbajnë bllokuar fondin e rimëkëmbjes së BE COVID-19
Publikohen emrat e diplomatëve kosovarë që janë të lidhur me pushtetinTë ngjashme
shqiptarja.com
Komisioni për raportin e Dick Marty-t/ Balla në 'Repolitix': Nuk ka qëllim hetimin, por mbledhjen e fakteve mbi këtë çështje! I përgjigjet PD: Tradhti
periskopi.com
Gashi: Letra e Simons nga EULEX'i është mbajtur fshehur ose nga Vjosa Osmani ose nga Shpend Manaj - Periskopi
abcnews.al
Albin Kurti kujton tërmetin e 26 nëntorit: Sfidat i kalojmë më lehtë kur jemi të bashkuar
syri.net
Donald Trump, presidenti më i kursyer se pararendësit e tij, në faljet presidenciale
koha.net
Përvoja e Petritit me Maradonën te Barcelona
klankosova.tv
Një vit pas tërmetit në Durrës, rrëfen drejtori i zjarrfikësit të bashkisë (VIDEO)
telegrafi.com
Dreshaj: Diplomacinë e ka marrë “pusi” në kohën kur drejtohej nga Hyseni, Hoxhaj e Pacolli
cna.al
Ju palçin sytë nëse s’ju pëlqen fasada!/ Basha: Po bëhen grabitje të tmerrshme me sebepin e tërmetit
“Rreth 2400 familje janë sot në çadra”- Basha: Ja si do të menaxhoja krizën e tërmetit nëse do të isha unë kryeministër
koha.net
Vepra e Çettës – pasuri e identitetit kulturor e kombëtar
abcnews.al
Gazeta austriake: Nëse Becchettit s’i jepen 100 mln €, Shqipërisë i konfiskohet pasuria jashtë

Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë

VOA - Zeri i Amerikanes 27.10. 18:07

Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë

Në Tiranë, Komisioni Parlamentar për Sigurinë Kombëtare zhvilloi një seancë dëgjimore të pazakontë me një gazetar, i cili ka publikuar disa shkrime që vënë në dyshim saktësinë ligjore të disa dekreteve për dhënien e shtetësisë shqiptare nga Presidenti i Republikës Ilir Meta. Zoti Meta i ka hedhur p»»»

zeriamerikes.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.