Çavuşoğlu: Pala greke refuzoi të gjitha ofertat e zgjidhjeve për Qipron

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Anadolu Turchia 16.04. 19:36

Çavuşoğlu: Pala greke refuzoi të gjitha ofertat e zgjidhjeve për Qipron

Ankara/Lefkosa Ministri i Punëve të Jashtme të Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, tha se përgjatë më shumë se pesë dekadash bisedimesh për të zgjidhur çështjen e Qipros, pala greke hodhi poshtë të gjitha propozimet e zgjidhjes, raporton Anadolu Agency (AA). "Në këto 53 vjet, Turqia dhe Republika Turke e Qi»»»

aa.com.tr
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.