koha.net
Ndryshon moti, mos dilni pa çadra
gazetainfokus.com
​Shënohet 20-vjetori i masakrës së familjes Berisha në Suharekë
balkanweb.com
Shpenzime rekord jashtë Shqipërisë, “fluturojnë” 1.4 miliardë €
sot.com.al
Oferta e kryeministrit për PD, Salianji i përgjigjet Ramës
zeriamerikes.com
Basha në prokurori: Nuk kemi shkelur asnjë ligj për lobimet. Çfarë del nga hetimet
boldnews.al
Lideri i opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha, 90 minuta në prokurori
evropaelire.org
Erdogan: “Ayasofya” e Stambollit mund të shndërrohet në xhami
koha.net
Shefi i OKB-së i shqetësuar nga zhvillimet në Gaza
mia.mk
Nisma e Erdogan, Hagia Sofia të kthehet sërish në xhami
tvklan.al
Zgjidhet drejtori i ri i Policisë së Tiranës, ja kush e zëvëndëson Kastriot Skënderajn
mia.mk
Vuçiq sinjalizon zgjedhje të parakohshme parlamentare
alpenews.al
Tre prioritetet e Erion Veliaj nëse fiton mandatin e ri
cna.al
Kur Shqipëria përgatitej të ndërhynte në Kosovë
shqiptarja.com
“Air Albania” certifikohet nga Aviacioni Civil
ekonomiaonline.com
20 vjet nga Masakra e Celinës, të mbijetuarit rrëfejnë tmerret (Video)
lajmi.net
Komandanti i KFOR-it: Kosova vend i sigurt, nuk ka vend për frikë - RTV21
lajmi.net
Ekspozita e artit francez vjen në Prishtinë
balkanweb.com
Gazmend Bardhi tregon në Open procesverbalin e Prokurorisë për “Binata Trade”
insajderi.com
Gjykimi për vrasjen e Donjetës, nga ngritja e aktakuzës deri te dënimi me burgim të përjetshëm
alsat-m.tv
gazetainfokus.com
Lindjet nga të miturat po ndodhin për shkak të mungesës së edukimit seksual
evropaelire.org
SHBA paralajmëron Rusinë kundër rritjes së tensioneve në Venezuelë
lajmi.net
Njohësit e çështjeve politike, thonë se nuk ka dialog para muajit qershor
indeksonline.net
Macron mbështet partneritetin e fuqishëm euro-kinez - Arbresh.info
gazeta55.al
Vetting-u në Policinë e Burgjeve/Të pushohesh për një gjobë!
gazeta55.al
Berisha shkruan se kërcënohet Enver Bytyçi
newsbomb.al
KLP në shërbim të Ermonelës, i bën burrin prokuror në shkelje të Kushtetutës
cna.al
Fundi tragjik i aktorit Sandër Prosi/ Pse mbetet ende e mbuluar me mister kjo vdekje
klankosova.tv
Bushati e emëroi dy ditë para ikjes, fillojnë hetimet ndaj biznesmenit indian
alpenews.al
Rudina Hajdari flet për mandatin dhe PD: Me kë u konsultova
boldnews.al
Rrëfehet skafisti i Klement Balilit: Ky është biznesmeni për të cilin çova drogën në Greqi
syri.net
Ish ministri i Drejtësisë del në konkluzion: Kjo është arsyeja pse na duheshin indianët
lajmifundit.al
Djali i ish-Presidentit Bujar Nishani heq dorë nga shtetësia shqiptare
Syri 9m

Jeta misterioze e princeshave arabe

07:29, 26/03/2019 Nga Ola Salem Kur Sheikha Latifa, Princesha e Dubait, u largua nga vendi i saj në shkurtin e vitit të shkuar, duke hipur në një jaht në pronësi të një francezi të pasur, babai i saj Sheikh Muhamed bin Rashid Al Maktum, ngriti shpejt një ekip për ta gjetur atë. Brenda pak ditësh, a»»»

syri.net
Panorama 6h

Pas Khloe Kardashian, vajzat shqiptare fillojnë të presin flokët, ja si duken Adrola dhe Bora

Tashmë është bërë e paevitueshme, familja Kardashian është një pikë referimi e modës, e make-up-it, stilit dhe çdo gjë që ka të bëjë me një pamje perfekte dhe jo vetëm. Ato reklamojnë një stil jete, që gjithashtu po i çmend vajzat në çdo cep të globit. Moda dhe trendet që ato sjellin bëhen menjëher»»»

Ina-online 7h

Taravari: 50% e anëtarësisë së BDI-së do të votojë Blerim Rekën (VIDEO)

25/03/2019 0 Sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari thotë se 50 për qind e anëtarësisë së BDI-së do të votojë për Blerim Rekën. Ai këtë e ka theksuar në debatin në Klik Plus në Tv21. Taravari në #ClickPlus: 50% e anëtarësisë së BDI-së do të votojnë për Blerim Reken! Gepostet von TV21 am »»»

ina-online.net
Balkanweb 7h

Video/ Kosova e pafat, portieri bullgar i mohon fitoren

Ndeshja mes përfaqësueses së Kosovës dhe Bullgarisë për kualifikueset e Evropianit të vitit 2020 ka përfunduar në barazm 1:1. Pjesa e parë në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, u mbyll me rezultatin 0-1 për bullgarët, falë golit me kokë të Bozhikov në minutën e 39-të, por në tërësi ekipi i Shaland domin»»»

balkanweb.com
Bota Sot 7h

Pamjet e një atentati në Shqipëri, ja si vishen killerat

Për të treguar se policia e Elbasanit është në gjumë, gazetarja Klodiana Lala ka publikuar në emisionin “Opinion” një video që sipas saj tregon një atentat të dështuar. Bëhet fjalë për një ngjarje të vitit 2018. Sipas gazetares edhe në vrasjen e avokatit në Elbasan, autori ka qenë në këtë mënyrë i »»»

botasot.info
Kallxo 7h

Gjykimi për vrasjen e Donjetës, nga ngritja e aktakuzës deri te dënimi me burgim të përjetshëm

Ishte data 9 nëntor 2015 kur 24 vjeçarja Donjeta Pajazitaj për herë të fundit ishte nisur për në punë. Atë ditë Donjeta ishte zhdukur dhe pas 6 javësh kërkimi ishte gjetur e vdekur në bjeshkët e Strellcit. Trupi i pajetë i Donjetës ishte i mbuluar me dru. Për gjetjen e saj familjarët ishin njoftuar»»»

kallxo.com
Klan Kosova 7h

PIKA E FILLIMIT: KOSOVA – BULLGARIA 1:1 (VIDEO)

Kosova ka siguruar pikën e parë në fazën kualifikuese për Euro 2020. Ekipi që drejton Bernard Challandes, ka barazuar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, 1:1 me Bullgarinë, njofton Klan Kosova. Ka qenë Vasil Bozhikov që ka shënuar për mysafirët për 0:1 në minutën e 39-të. Pastaj ka qenë Arbër»»»

klankosova.tv
Tetova Sot 7h

Taravari i thotë Grubit se ka qenë me PDSH-në, por i kërkon falje për shpifjen (VIDEO)

Në emisionin e sontëm që po zhvillohet në Click Plus në televizionin 21, po debatojnë Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët dhe Artan Grubi nga Bashkimi Demokratik për Integrim. Taravari e ka akuzuar Grubin se ka qenë pjesë e PDSH-së, por i ka kërkuar falje Grubit për shpifjen që ia bëri live n»»»

tetovasot.com
Kohajone 8h

Kosovës s’i mjafton Zeneli, Anglia dhe Franca fitojnë me goleadë (VIDEO)

Një supergol i Arbër Zenelit nuk i mjaftoi Kosovës që i nisi kualifikueset e kampionatin europian me një barazim 1-1 ndaj Bullgarisë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Ndeshja nuk nisi mirë pasi në minutën e 39-të, Bozhikov në zhvillimet e një goditjeje këndi i vodhi kohën Kryeziut dhe me ko»»»

Panorama 8h

Shoferi i autobusit nuk ndalet pavarësisht ujit të rrëmbyeshëm, ajo që ndodh më pas të “ngrin gjakun”

Një shofer “idiot” i një autobusi përfundoi në një hendek, ndërsa drejtonte mjetin përmes rrugës së mbushur nga ujërat e rrëmbyeshëm për shkak të përmbytjeve. Rasti u regjistrua në Wallasea, në Essex të Britanisë, ku autobusi u kthye në anën e kundër teksa u mor nga uji. Pas mbërthimit në hendek, i»»»

Sot 8h

Del video e një tentative vrasje në Elbasan, gazetarja tregon se çfarë e lidh me ekzekutimin e avokatit

Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar një video, ku tregohet një tentativë vrasje në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në vitin 2018, ndërsa autorët nuk janë zbuluar ende nga policia. “Është një ngjarje e vitit 2018, lidhur me një plagosje në fakt. Automjeti vjen, ndalon këtu, besoj se e kanë »»»

sot.com.al
Albeu 8h

Kosova i falet super golit të Arbër Zenelit “ngec” në barazim ndaj Bullgarisë (VIDEO)

Kosova ishte e pafat në ndeshjen e parë kualifikuese EURO 2020. Ashtu si edhe në çdo ndeshje tjetër "Dardanët" krijuan shumë raste por nuk arritën të ishin cinik para portës. Bullgaria do të arrinte të kalonte në avantazh në minutën e 36’ ku e gjeti disi të përgjumër mbrojtjen e Kosovës pas një god»»»

Syri 8h

VIDEO/ Kuajt i ndërpresin momentin intim çiftit

22:54, 25/03/2019 Gara me kuaj ka prodhuar një skenë shumë qesharake dhe e cila u bë virale në rrjet. Gjatë momentit kur kuajt zbritën në hipodromin e Dundalkut për të garuar për vendin e parë, një çift lepujsh kishin zgjedhur pikërisht këtë pistë për të kryer marrëdhënie intime. Çifti ishte vendos»»»

syri.net
Lapsi Lajme 8h

Del VIDEO/ Si dështoi atentati në qendër të Elbasanit

Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar në emisionin “Opinion” një video që sipas saj tregon një atentat të dështuar. Bëhet fjalë për një ngjarje të vitit 2018 në Elbasan. “Është një ngjarje e vitit 2018, lidhur me një plagosje, por ende e pa zbardhur. Automjeti vjen, ndalon këtu, besoj se e kanë dhe »»»

lapsi.al
Klan Kosova 8h

PIKA E FILLIMT: KOSOVA – BULLGARIA 1:1 (VIDEO)

Kosova ka siguruar pikën e parë në fazën kualifikuese për Euro 2020. Ekipi që drejton Bernard Challandes, ka barazuar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, 1:1 me Bullgarinë, njofton Klan Kosova. Ka qenë Vasil Bozhikov që ka shënuar për mysafirët për 0:1 në minutën e 39-të. Pastaj ka qenë Arbër»»»

klankosova.tv
Tetova Sot 9h

Grubi: Do të arrijmë ta marrim edhe guvernatorin e Bankës dhe presidentin e shtetit! (VIDEO)

Artan Grubi ne emisionin debativ ”click plus” me Arben Taravarin thotë se: ”Konsesualitetin dhe faktorizimin e votës shqiptare. Njëjtë si e bëmë Fatmir Besimi ministër të mbrojtjes, Talat Xhaferin ministër të mbrojtjes që ishte e paparashikueshme, Agim Nuhiun ministër të MPB, avokatin e shtetit, av»»»

tetovasot.com
Tetova Sot 9h

Taravari: Në vitin 2014 kam votuar Stevo Pendarovskin (VIDEO)

Në emisionin e sontëm që po zhvillohet në Click Plus në televizionin 21, ku debatojnë Arben Taravari dhe Artan Grubi, vetë Taravari ka pranuar publikisht se më vitin 2014 ka votuar për Stevo Pendarovskin. “Në raundin e dytë në 2014 unë kam votuar Stevo Pendarovskin”, theksoi Taravari./TS Loading...»»»

tetovasot.com
Panorama 9h

VIDEO/ Kosovë spektakolare, portieri i Bullgarisë i mohon fitoren. Fitojnë Franca e Anglia, ja rezultatet

U luajtën mbrëmjen e sotme, të tjera sfida eliminatore nga fushata kualifikuese për në Europian. Kosova me një paraqitje mjaft të mirë, nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Bullgarisë. Pjesa e parë në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, u mbyll me rezultatin 0-1 për bullgarët, falë golit me kokë të»»»

Klan Kosova 9h

Nis hetimi pasaportën e indianit, Ditmir Bushati e emëroi dy ditë para ikjes (VIDEO)

Që prej kësaj të hëne, Nitin Sandesara i shumëkërkuar në vendin e tij për pastrimin e 1 miliard dollarëve, nuk do të jetë më Konsull Nderi i Shqipërisë në Nigeri. Pas zbulimit të fakteve të reja që dolën në dritë nga arrestimi i njërit prej bashkëpunëtorëve teksa po dilte nga Shqipëria përmes aerop»»»

klankosova.tv
RTV Oranews 9h

Vasili: Rama pëlqehet nga elektorati i tij, batuta e Ndokës: Le të dalë edhe nudo

Aktori Laert Vasili i ftuar në emsionin "360 Gradë" në RTV Ora ka thënë se elektorati i Ramës e pëlqen gjuhën se si flet kryeministri përderisa duken të qeshur në video. Kjo deklaratë e Vasilit ka pasuar me një batutë të Ndokës, i cili ka thënë se elektorati i tij nuk përfaqëson gjithë shqiptarët, »»»

Gazeta NewBorn 9h

Macet enden në spitalin e Prishtinës

Dy mace kanë hyrë në objektin e qendrës mjekësore familjare në Ulpianë. Lexues të Gazetës Express kanë dërguar video ku shihen dy mace teksa dalin nga njëra prej ordinancave publike në kryeqytet. SponzorEdhe më herët janë publikuar video në qendra të ndryshme mjekësore në Kosovë ku brenda objekteve»»»

Kohajone 9h

LIVE/ Starton pjesa e dytë, Shqipëria kërkon golin e sigurisë (VIDEO)

Kombëtarja po zhvillon sfidën e dytë të fazës së grupeve në eliminatoret e “Euro 2020”, pas humbjes 2-0 në takimin e parë ndaj Turqisë. ANDORRA-SHQIPERI 0-1 44’ Ergys Kaçe provon nga një goditje dënimi në një pozicion të favorshëm, por tentativa e tij shkon jashtë kuadratit 33’ Uzuni del mjaft mirë»»»

Lajmpress 10h

VIDEO INTERVISTË/ Adi Krasta në emisionin “Target” mban leksione për gazetari dhe diagnostifikon qartë “plagët” mbarëshqiptare, mos e humbisni!

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti që transmetohet në Almakos, i ftuar është moderatori i mirënjohur shqiptar, Adi Krasta. Si ka qenë rruga e Adi Krastës për të arritur të jet moderator kaq i njohur? A ndodh që të ftuarit e tij mos të mos marrin pjesë në emisionin e Krastës, shkaku pse ësht»»»

lajmpress.com
Top Channel 10h

Turqia në superformë, në krye të grupit me “poker” golash (Video)

Dy ndeshje, 2 fitore, 6 gola të shënuar dhe asnjë i pësuar. Rikthim më të mirë për Senol Gunes në stolin e Turqisë nuk mund të kishte. Pas fitores 0-2 në Shkodër ndaj Shqipërisë, Turqia kaloi lehtësisht në Eskisehir me rezultatin e thellë 4-0 Moldavinë duke u ngjitur përkohësisht në krye të grupit »»»

Kohajone 10h

“Alarm” te Juventusi, Ronaldo dëmtohet ndaj Serbisë dhe braktis fushën (VIDEO)

Nuk ka aspak lajme të mira për Juventusin nga Portugalia, teka Cristiano Ronaldo është detyruar që të lërë fushën e lojës pas 30 minutash. Shkak mesa duket ka qenë një tërheqje muskulore e pësuar në kofshën e majtë. Pritet që të shihet shkalla e dëmtimit për yllin portugez, por do të jetë shumë e v»»»

Shqiptarja 10h

Salianji publikon përgjimet tek '5 Pyetjet'...ASGJË e re nga historia e stisur 'Babale' (VIDEO)

TIRANE - Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka paraqitur disa përgjime të reja nga dosja hetimore për çështjen "Babale", të cilat nuk ndryshojnë skenarin e deritanishëm të hetimeve, pra që e gjithë historia ishte e stisur dhe që Fredi Alizoti, sipas rrëfimit të tij në prokurori, ësht»»»

shqiptarja.com
Albeu 10h

E pabesueshme çfarë humbet Milot Rashica (VIDEO)

Kosova po bën një paraqitje mjaftë të mirë në keto minuta të parë kundër Bullgarisë në stadiumin Fadil Vokrri. Një rast i mrekullueshem iu dha Milot Rashicës në minutën e 9 , por ky i funidt nuk e shfrytëzoi sic duhet. Rashica e kaloi edhe portierin, por mbrojtësi i Bullgarisë ishte në vendin e duh»»»

Lajmifundit 10h

Messi i ri? Real Madrid 'blindon' vogëlushin shqiptar

Quhet Olghe Balliu, është 13 vjeç me origjinë shqiptare dhe ka bërë për vete një klub legjendar si Reali i Madridit. Orët e fundit në internet ka filluar të qarkullojë e të bëjë xhiron e botës një video e vogëlushit shqiptar teksa bën 198 xhonglime me një top tenisi madje kanë filluar ta quajnë Lio»»»

lajmifundit.al
Lajmi 10h

Restauranti i parë nën-ujor, ja një pamje nga brenda

Mbi 7,000 mysafirë kanë rezervuar që të jenë që shërbehen në restorantin e parë nënujor evropian. I ndodhur në një bregdet të pjesës më jugore të Norvegjisë, objekti nga jashtë, më shumë ngjanë sikur të jetë fundosur në Detin e Veriut, transmeton lajmi.net.. “Kalimi nga rruga për në hapësirën nën-u»»»

lajmi.net
Albeu 10h

Fluturojnë shqiponjat, kalojnë në avantazh përballë Andorras (VIDEO)

Kombëtarja jonë e ka nisur mjaft mirë ndeshjen duke rrezikuar që në minutat e para me një traversë të Uzuni apo edhe një penallti e pa dhënë nga arbitri. Sfida u zhbllokua në minutën e 20 me bomberin Armando Sadiku. Tani po luhet minuta e 25’./albeu.com/»»»

TV Klan 10h

Hitparadë i absurdit shqiptar…?! (Video)

Në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit” në pak minuta u shfaqen dhe komentuan disa situata tragji-komike nga realiteti ynë i përditshëm. Disa fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer me balerinat e emisionit “Stop”. Fabrika e peletave në Maliq nxje»»»

tvklan.al
Panorama 10h

Andorrë-Shqipëri/ Gafa qesharake e portierit vendas, Sadiku kalon në avantazh Kombëtaren (VIDEO)

Është duke u luajtur në “Estadi Nacional”, sfida e vlefshme për kualifikueset e “Euro 2020”, mes Andorrës dhe Shqipërisë. Pas disfatës në shtëpi ndaj Turqisë, kuqezinjtë e drejtuar nga dyshja Bulku-Mema, do të kërkojnë triumfin e parë në këto kualifikuese, duke lënë pas zhgënjimin. Për sa u përket »»»

Lajmi 10h

Thaçi: Djema, na bëni krenarë edhe sonte ashtu si gjithmonë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është duke shikuar ndeshjen Kosovë-Bullgari në stadiumin “Fadil Vokrri”. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka shkruar në stadiumin “Fadil Vokrri”, për ta përkrahur kombëtaren e Kosovës në ndeshjen me Bullgarinë, shkruan lajmi.net. Së bashku me Thaçin është edhe k»»»

lajmi.net
Klan Kosova 10h

Thaçi: Djema mundohuni të na bëni krenarë si gjithmonë (VIDEO)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është duke ndjekur ndeshjen e Kosova-Bullgaria në stadiumin “Fadil Vokrri”. Nëpërmjet një video në Facebook, Thaçi tregon atmosferën në stadium teksa intonohej himni ynë, njofton Klan Kosova. “Sonte, djema, mundohuni të na bëni krenarë ashtu si dje, si gjithmonë. »»»

klankosova.tv
TV Klan 10h

Xhejson feston ditëlindjen në “Në Kurthin e Piter Pan” (Video)

Ai ka “pushtuar” zemrat e të gjithëve, të vegjël dhe të mëdhenj… Sapo përmendet emisioni më i dashur i mbrëmjes së të hënës “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan, është e pamundur të mos kujtohet ai. Xhejson Bafti kishte ditën e djeshme ditëlindjen dhe mbushi 5 vjeç, por Alketa Vejsiu, Vera Grabocka»»»

tvklan.al
Klan Kosova 10h

Vendimi, nuk ka punësime në Telekom (VIDEO)

Në Telekom sot kanë hyrë në fuqi masat e reja të kryeshefit ekzekutiv, Bedri Istrefi. Ai ka ndaluar punësimet e reja, ka ulur strukturën e gradave, ka ndaluar hapësirat reklamuese dhe ka redaktuar përdorimin e veturave zyrtare. Kronikë nga Agan Hajdarhoxha. facebook twitter Në Telekom sot kanë hyrë»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

PTK, komisioni fillon punën (VIDEO)

Aanëtarët e komisionit hetimor për PTK sot mbajtën mbledhjen e parë. Deputetët kërkuan që të ndalen punësimet në këtë ndërmarrje. Kronikë nga Arbëresha Shpati. facebook twitter Aanëtarët e komisionit hetimor për PTK sot mbajtën mbledhjen e parë. Deputetët kërkuan që të ndalen punësimet në këtë ndër»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

Përvoja britanike për partitë kosovare (VIDEO)

Një britanik erdhi nga Mbretëria e Bashkuar për tu treguar kosovarëve se si partitë në këtë vend i zgjedhin kandidatët e tyre për tu kandiduar në zgjedhje. Mirëpo, kriteret që kanë subjektet politike në këtë vend evropian dhe ato në Kosovë kanë dallim shumë të madh, njofton Klan Kosova. Kronikë e g»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

Fëmijët njihen me rëndësinë e parasë (VIDEO)

Banka Qendrore e Kosovës dhe Ministria e Arsimit kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi, njofton Klan Kosova. Këto dy institucion do të përpiqen të rrisin nivelin e edukimit financiar të fëmijëve. Aktiviteti që u zhvillua me rastin e hapjës së Javës Ndërkombëtare të Parasë, sipas të parit të arsim»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

Arkiva Shtetërore: Dokumentet e vjetra në rrezik (VIDEO)

Ka dorëshkrime që datojnë që nga shekulli i katërmbëdhjetë. Por të gjitha ato dita- ditës rrezikojnë të dëmtohen. Kjo pasi që në Bibliotekën e Arkivit Shtetëror të Kosovës nuk ka vende adekuate për ruajtjen e tyre, njofton Klan Kosova. E hiq më mirë nuk është gjendje as në depo ku ruhen lëndë të nd»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

20 vjet pas rënies, libër për Bajram Kelmendin (VIDEO)

Në ditën e dytë të bombardimeve të NATO-s, Serbia u kujdes ta vras edhe një figurë emblematike të rezistencës shqiptare. Bile avokatin Bajram Kelmendi, e ekzekutoi me dy të bijtë, njofton Klan Kosova. E në këtë 20 vjetor ata i kujtoi vetëm familja dhe një gazetare që për ta e shkroi një libër. Kron»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

Gjilan, 74 vjeçari vdes pas seksit me 22 vjeçaren (VIDEO)

Ka vdekje nga më të ndryshme, e të rralla janë ato që vijnë prej qejfit. Ndonëse janë të rralla, ka raste kur të moshuarit ndërrojnë jetë nga stimuluesit e seksit, njofton Klan Kosova. Diçka e tillë po dyshohet se i ndodhi edhe një 74 vjeçari në Gjilan. Kronikë e gazetares Arbëresha Fazliu. faceboo»»»

klankosova.tv
Klan Kosova 11h

Rahovec, kujtohen viktimat e masakrave (VIDEO)

20 vjet më parë, populli i Kosovës të vetmën dëshirë e kishte të mbijetonte tmerrin që e ushtronte mbi të Serbia me polici e ushtri. Kjo dëshirë, fatkeqësisht nuk iu realizua rreth 200 civilëve që u vranë në Celinë, Fortesë e fshatra të tjera të Rahovecit, të cilët u kujtuan sot, njofton Klan Kosov»»»

klankosova.tv